גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה

ירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשים

ארכיון תאריך: 9 מרץ 2024 - 22 מרץ 2024

משך: שעה ו-40 דקות

ירדנה ארזי ואוגיה קורן במפגש אינטימי ללא פילטרים הן לוקחות רגע להתבונן על מה שעברו, על מה שישנו ועל מה שיבוא. מפגש של מוסיקה והומור על הורים וילדים, החמצות וגעגועים, אהבות ופספוסים, הבמה והחיים. ואיך למרות הכל, אין כמו הבית.
מפגש בימתי ראשון ומסקרן בין שתי נשים מצליחות ואהובות, כל אחת בתחומה, שיוצאות למסע משותף, מצחיק, מרגש וחשוף.
ירדנה ארזי ואודיה קורן נמצאות על הבמה עשרות שנים וכבשו לא מעט פסגות מקצועיות. עכשיו הן חוברות למופע שנודד בין תמונות חיים, מחבר בין שירים לסיפורים, מגלה סודות כמוסים ומחזיר את כולנו הביתה.
כל אחת מהן מביאה אל הבמה סיפור חיים אישי, משפחתי ומקצועי, קילומטראז׳ ארוך על הבמה, חוויות בלתי נשכחות לאורך הדרך והרבה הומור. בין הסיפורים מחברים גם השירים האהובים של ירדנה וגם של אחרים בביצועים מיוחדים למופע.
אודיה קורן: ״המופע הזה הוא בשבילי הרפתקה בימתית מרגשת. יש משהו בירדנה שמצד אחד נמצאת בחיים שלנו יותר מ-50 שנה והיא חלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי ומצד שני - הקהל לא באמת מכיר את ירדנה של החיים הפרטיים וזו הפעם הראשונה שבה היא מביאה לבמה את הילדות, הזוגיות, המשפחה, הרגעים הפחות זוהרים, התובנות לאורך הדרך ואף מילה על עפרה״
ירדנה ארזי: ״אני מאוד אוהבת את אודיה קורן ומאוד מעריכה אותה גם כשחקנית מרגשת, גם כאשת רדיו שאני מאזינה לה בקביעות וגם כסטנדאפיסטית מצחיקה מאוד על הבמה וגם בחיים. תמיד נמשכתי לשיתופי פעולה מקצועיים ותמיד האמנתי באחוות נשים אז כשעלתה ההצעה למופע זוגי מיד אמרתי כן. זו הפעם הראשונה שאני לוקחת חלק במופע שכולל גם סיפורים ודיאלוגים וגם שירים שלי ושל אחרים, אז זו הרפתקה מעניינת. אצל אודיה או שצוחקים עד דמעות או שמתרגשים עד דמעות אז הכי חשוב לא לשכוח טישו״
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter